Wellness procedury


mají blahodárný účinek na celé tělo, cítíte se uvolněně, účinek je rychlý a dostavuje se vysoký a okamžitý kosmetický efekt. Doplňkové relaxační služby je možno využít i jako dárkový poukaz pro Vaše blízké. (viz DÁRKOVÉ POUKAZY)
Parafínový zábal rukou

Světelná terapie

Perličková koupel nohou

Přístrojová SHIATSU masáž plosek nohou

Rašelinový zábal

Světelná terapie
Infračervená lampa se používá jako prevence a doplněk při léčbě nachlazení a zánětů čelních dutin, ulevuje od bolesti kloubů a svalů, pomáhá od běžných bolestí způsobených například jednotvárnou činností v zaměstnání. Vhodný i pro seniory při potížích s kloubním onemocněním. Napomáhá při léčbě revmatismu, ischiasu, dny, chřipky, zapáleného hrdla, zánětu středního ucha, po lékařských zákrocích, při poraněních, jizvách, působí blahodárně na pokožku a pleť. Doporučená doba aplikace 10 minut, vzdálenost od přístroje minimálně 40 cm! Výborně prospívá při léčbě akné. Lze zakoupit i celostní kúru 12 x 10 min ošetření.

Perličková koupel nohou
Relaxační perličková koupel, kterou můžete využít k osvěžující masáži unavených nohou. Můžete si zvolit vibrační masáž, perličkovou koupel, kombinaci obou způsobů pro zesílení účinku. Masážní přístroj má volitelný ohřev vody pro Vaši pohodu během procedury, ochranný transparentní kryt a masážní váleček pro reflexní masáž plosky nohou. Tato procedura je vhodná pro okamžitou úlevu od bolesti a pocitu těžkých nohou. Ideální pro unavené maminky na mateřské, sportovce i seniory.

Přístrojová SHIATSU masáž plosek nohou
relaxační masáž přístrojovou stimulací bodů na chodidle. Takto lze ovlivnit jak svaly a klouby, tak vnitřní orgány celého těla jinak nepřístupné (a to i orgány, jako jsou ledviny, játra apod.) Procedura je velmi příjemná a provádí se v sedě přiložením chodidel na masážní shiatsu přístroj. Nutné mít s sebou z hygienických důvodů ponožky. Pro případ, že přijdete v létě naboso v sandálkách, mám na místě na prodej nové veselé ponožky :-)

Rašelinový zábal
Prospěšnost zábalů z rašeliny je prověřena po generace. Vhodné jsou zejména při bolestech kloubů, zad a páteře, artróze, svalových namoženin, subakutních a chronických stavech revmatického a traumatického původu. Základním atributem zábalu je tepelná setrvačnost rašeliny. Působení zábalu spočívá v termofyzikálních účincích. Účinky rašelinového zábalu můžete ihned pocítit: zvyšuje se lokální prokrvení těla, zlepšuje pohyblivost, povzbuzuje imunitní reakce, působí blahodárně na psychiku, změkčuje vazivo a uvolňuje svalové napětí.

BIO přípravky &
luxusní kosmetika

Nobilis Tilia
Konopné masti
Lavera
Weleda
Temperance

Diagnostika pleti &
poradenství


Daruj dárový poukaz

viz ceník