Kosmetická péče


Hloubkové čištění pleti

Ošetření ultrazvukovou špachtlí

Ošetření akné

Kosmetická odborná masáž pleti, krku a dekoltu

Komplexní péče o pleť – prevence vzniku a eliminace vrásek

Péče o oční okolí

Líčení

Hloubkové čištění pleti se provádí v kosmetickém salonu po důkladném odlíčení, omytí pleti a její následné přípravě k hloubkovému čištění napářkou, zábalem apod… Důvodem této přípravy je otevření pórů v pleti a tím i zajištění viditelného výsledku. Unavený výraz tváře a zašednutí způsobují právě ucpané nevyčištěné póry. Proto je nutné si i doma denně odličovat obličej před spaním. Předcházíte tak vzniku akné a nečisté pleti. Nečistoty se z pleti odstraňují mechanicky anebo ultrazvukovou špachtlí.

Ultrazvuková špachtle patří v dnešním kosmetickém světě mezi TOP kosmetické pomůcky, které účinně odstraňují vrásky, čistí pleť, předchází akné a zanechávají pleť jemnou a projasněnou. Pracuje na bázi vysokofrekvenčních vibrací a dosahuje tak hloubkové exfoliace, která účinně čistí pleť. Doporučuji absolvovat čistící ošetření pleti ultrazvukovou špachtlí 1x měsíčně (podle typu a aktuálního stavu pleti). Díky perfektnímu hloubkovému čištění se bude kvalita vaší pleti postupně zlepšovat. Ošetření je bez bolesti a podráždění.
Kontraindikace:
gravidita, onemocnění štítné žlázy, kardiostimulátor, rovnátka, onkologická onemocnění Pro tyto případy provádím klasické mechanické odstranění nečistot.

Akné /Acne vulgaris (trudovitost) je jedno z nejčastějších chronických onemocnění kůže a nejčastější kožní onemocnění v pubertě. Příčinou vzniku akné během dospívání je zejména nárůst produkce mužských hormonů, který probíhá u obou pohlaví. Nejméně jednou v životě akné postihne 85 až 100 % lidí. Někdy obtíže přetrvávají až do dospělosti. U akutních projevů akné doporučuji návštěvu salonu 1x týdně, ošetření spočívá zejména v důkladném čištění (nejlepší je ultrazvuková špachtle) plus nanášení vhodných adstringentních přípravků. Ideální výsledky má stahující pleťová maska se speciální jílovou složkou a kombinací rostlinných výtažků - zchladí, zklidňuje podráždění, stahuje kožní póry a tím snižuje množství kožního mazu. Redukce tvorby mazu potlačuje vznik zánětlivých ložisek. Pro ošetření problematické pleti doporučuji jako podpůrnou proceduru světelnou terapii. Po úpravě akutního stavu akné stačí frekvenci návštěv snížit na obvyklé rozmezí 1x měsíčně.

Kosmetická odborná masáž pleti, krku a dekoltu je nezbytná pro péči o dospělou pleť ve věku nad 24 let. Pravidelná masáž podporuje prokrvení, omezuje tvorbu vrásek, stimuluje správnou činnost podkožních vrstev a působí na správný tok lymfy. Masáž přináší pocit úlevy a odbourání stresu. Aromaterapie a relaxační hudba, kterou v salonu používám, vám zajistí dokonalé psychické uvolnění a můžete si při masáži i zdřímnout. (Velmi oblíbená aktivita zejména u maminek na mateřské :-))

Komplexní péče o pleť – prevence vzniku a eliminace vrásek
Ke komplexní péči patří kromě již zmíněných částí kosmetického ošetření také správná aplikace pleťové masky. Dle individuálního stavu vaší pleti zvolím vhodný typ masky. K dispozici mám pro zájemce i hit posledních let – napuštěné kolagenové esenční masky, které se přikládají vcelku přímo na obličej.

Čistící masky pomáhají řešit problémy znečištěné pleti a pleti trpících akné. Jejich cílem je především důkladné vyčištění pleti a stažení pórů. Hydratační masky mají za cíl dodat pleti potřebné živiny a minerály, jejichž nedostatek způsobuje dehydrataci. Pro zralou pleť doporučuji liftingové masky, které vyhlazují pleť, odstraňují z ní odumřelé buňky a zlepšují celkový obraz pleti. Redukují také vrásky a pomáhají tak eliminovat projevy přirozeného stárnutí pleti. Regenerační masky obsahují vysoký obsah vitamínů a minerálních látek. Jejich primárním cílem je dodání potřebných živin pleti, která delší dobu trpěla jejich chronickým nedostatkem. Bělící masky pak sjednocují pigment v pleti a podporují projasnění a vyhlazení pleti.

Péče o oční okolí se doporučuje u střední a zralé pleti jako prevence vzniku vrásek, otoků, kruhů pod očima. Pleť v okolí očí neobsahuje téměř žádné mazové ani potní žlázy, proto je sušší, křehčí a zranitelnější. Je náchylná k dehydrataci, která pak způsobuje, že se pokožka kolem očí začne ztenčovat, je mnohem citlivější a vznikají drobné vrásky. Je až 3x tenčí než na zbytku obličeje. Proto se právě v očním okolí velice rychle projeví únava, nevyspání, vyčerpání nebo nemoc. Pravidelné ošetření speciálním očním krémem pomáhá při péči o pleť očního okolí. Na vyžádání vám provedu mikromasáž očního okolí, a to buď jako součást masáže (balíček III) anebo jako samostatné ošetření navíc (balíček I,II).

Líčení na objednávku provádím kvalitní dekorativní kosmetikou. Denní, večerní nebo slavnostní líčení dle potřeby. U slavnostního líčení je v ceně zahrnuta i zkouška, tzn. několik dní před plánovanou akcí přijdete do salonu na konzultaci a zkušební líčení. Nejlépe již se stejným účesem, který budete mít pak při vaší slavnostní akci. Typ účesu určí částečně i styl líčení. V den akce bude nalíčení trvat cca 90-100 minut, proto si naplánujte návštěvu s dostatečným předstihem.

Líčení nedoporučuji po běžné návštěvě salonu. Po komplexní kosmetické péči je pleť důkladně vyčištěná, vyživená a make-up by dýchající pokožku opět zbytečně uzavřel. Může se však aplikovat řasenka a lesk na rty alespoň pro lehké zvýraznění. Po odchodu ze salonu si již neplánujte žádné sportovní aktivity, saunu, slunění apod…. Druhý den je pleť opět připravena na běžné líčení včetně make-upu.

BIO přípravky &
luxusní kosmetika

Nobilis Tilia
Konopné masti
Lavera
Weleda
Temperance

Diagnostika pleti &
poradenství


Daruj dárový poukaz

viz ceník